D 1000

Odvlhčovač

Odvlhčovače Amcor jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.

Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších tak i v nově budovaných prostorách.

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - tedy nejen v bazénech. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými fi ltry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Specifikace

Odvlhčovač Amcor je moderní zařízení, jehož střízlivý vzhled rozhodně nenaruší ráz žádného interiéru. Vyniká velmi výkonnou odvlhčovací jednotkou: prachovými filtry je vybaven jak na sání, tak na výtlaku vzduchu. Odvlhčovač není vybaven sběrnou nádobou a jeho činnost je řízená externím regulátorem vlhkosti. Regulátor vlhkosti (malá krabička) se instaluje na zeď na vytipovaném místě.

Technické údaje

Odvlhčení 84 l / den
Přefiltrovaný objem vzduchu 1000 m3 / hod.
Nasávání vzduchu spodem
Výtlak vzduchu vrchem
Objem zásobníku kond. vody NENÍ
Napojení hadice kond. vody 16 mm
Plocha filtru vzduchu 1716 cm2
Elektrické napájení 230 V / 50 Hz
Elektrický příkon 1,26 kW
Regulátor vlhkosti EXTERNÍ
Chladivo R 407C
Provozní teplota vzduchu 10 - 35 °C
Rozměr š/v/h 1140/680/280 mm
Hmotnost 58 kg
c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2018 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2018 PANKREA Provozováno na systému Estofan