Záruční a pozáruční servis

Spolehlivost a kvalita našich výrobků je na prvním místě, proto poskytujeme nejen záruční, ale také pozáruční servis, v rámci kterého se profesionálně postaráme o bazénové vysavače Dolphin a odvlhčovače AMCOR.

Na bezproblémové fungování bazénových vysavačů a odvlhčovačů spoléháme více než dvě desetiletí a víme, že se na něj mohou plně spolehnout i naši klienti. Další otázky a podrobnosti vám rádi sdělíme telefonicky i písemně. Neváhejte nás kontaktovat.

Cena servisu

V případě, že Vám nevyhovuje cenová nabídka na opravu a nechcete zařízení nebo robota opravit, bude Vám vyúčtován poplatek na pokrytí diagnostiky a úkonů servisního střediska (vysavače Dolphin pro rodinné bazény, odvlhčovače Amcor a tepelná čerpadla maximálně 1500,-Kč s DPH). U ostatních strojů kontaktujte pro informace o aktuálních cenách a hodinových sazbách náš servis. K výše uvedenému poplatku budou přičteny přepravní náklady a náklady na zabalení zboží.

Pokud zákazník pošle znečištěný stroj na servis, pro stanovení závady musí být vyčištěn a to na náklady majitele stroje.

c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2024 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies