Realizace bazénů, aquaparků, koupališť a wellness

V rámci „full“ servisu zajistíme pro váš projekt nezbytnou dokumentaci a následně kompletní realizaci veřejných i privátních bazénů, koupališť či aquaparků. Naší specializací je úprava vody a bazénová technologie. Zajistíme pro vás také odbornou přípravu technického zázemí a na závěr také oblíbené vodní atrakce jako jsou tobogány, skluzavky, divoké řeky, vodní hrady, whirpooly, sauny či parní kabiny.

Luxusní hotelové a rodinné bazény

Mezi zakázky společnosti BAZENSERVIS nepatří pouze veřejné plavecké bazény a aquaparky, ale také luxusní hotelové či rodinné bazény. V rámci projektu pro vás připravíme individuální řešení.

Proč vybrat nás?

Patříme k nejlepším ve střední Evropě. Přesvědčte se.
Komfort i bezpečí

S návrhem a realizací bazénů máme mnohaleté zkušenosti, proto váš projekt navrhneme a zrealizujeme nejen ve vysokém uživatelském komfortu, ale také bezchybně z bezpečnostního a technického hlediska.

Stabilní zázemí

Více než dvacet let zkušeností, sehraný tým, férový přístup a skvělá partnerská spolupráce se promítá do všech našich projektů.

Stovky realizací

Naše zkušenosti se dají spočítat a jsou vidět po celé České republice. Přesvědčte se.

Budujeme dlouhodobé vztahy

Po předání a kolaudaci zakázky naše spolupráce nekončí. Pro spolehlivou funkčnost zakázky a bezpečnost návštěvníků provádíme pravidelný servis.

Zajímá vás o realizaci více? Neváhejte nás kontaktovat.

c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2024 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies