Bazénové vysavače a odvlhčovače

Za dobu své existence se společnost BAZENSERVIS zapsala na českém i zahraničním trhu nejen díky projekci a realizaci veřejných aquaparků a luxusních bazénů, ale také díky velkoobchodnímu prodeji a servisu bazénového příslušenství.

Proč vybrat BAZENSERVIS?

  • Široký výběr bazénových vysavačů, odvlhčovačů a luxusních bazénů
  • Výhradní dovozce
  • Expresní doručení objednávek
  • Dopravné po ČR zdarma
  • Rychlý a kvalitní servis

Vysavače do bazénu

Již od založení společnosti BAZENSERVIS důvěřujeme firmě Maytronics, která je světovou špičkou v prodeji a vývoji automatických bazénových vysavačů. Díky mnohaleté zkušenosti víme, že vysavače do bazénu Dolphin jsou spolehlivé, minimálně poruchové a uživatelsky příjemné, což koresponduje s firemními hodnotami, které prosazujeme.

vysavače

Prohlédnout katalog vysavačů

Odvlhčovače

Interiérové bazény jsou zdrojem vysoké vlhkosti, která může být příčinou plísní, koroze i poškození vybavení a samotné stavby. Aby se těmto nepříjemnostem předešlo, používá se do prostoru bazénu odvlhčovač, který zajistí příjemnou a stálou vlhkost vzduchu. Díky mnohaleté zkušenosti vám můžeme s jistotou doporučit odvlhčovače značky AMCOR.

odvlhčovače

Prohlédnout katalog odvlhčovačů

Bazény a jejich zakrývání

Třetí oblastí, kterou se BAZENSERVIS zabývá, je výstavba luxusních bazénů a jejich lamelové zakrývání Roldeck. Při hledání partnera a dodavatele byl výběr velmi rychlý. Spolehlivý výrobce Starline, který je v oboru již několik desetiletí, se zaměřuje na náročné zákazníky, pro které vyrábí luxusní monoblokové bazény a lamelové zakrytí hladiny Roldeck.

starline

Prohlédnout katalog bazénů

 

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás.
Aktuální ceníky, uživatelské návody, instalační schémata, prodejní, servisní a reklamační podmínky zasíláme obchodním partnerům na vyžádání.

c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2024 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies