Rekonstrukce a stavby na klíč

Společnost BAZENSERVIS provádí  rekonstrukce nebo výstavby bazénů, koupališť a aquaparků „na klíč“. Nabízíme kompletní služby – od posouzení současného stavu, přes zpracování projektu a architektonické studie až po vlastní realizaci.

Projekty bazénů, koupališť a wellness zařízení

Máte-li přání pořídit do vašeho města či hotelu nový bazén, koupaliště či wellness, obraťte se na společnost BAZENSERVIS, která z vašich představ vytvoří návrh, z návrhu studii a dále projekt, který dovede k finální realizaci. K samotné výstavbě či modernizaci plaveckých areálů, veřejných i rodinných bazénů vede dlouhá cesta. Díky sehranému týmu, zkušenostem a kvalitnímu zázemí vás společnost BAZENSERVIS provede celým projektem lehce a bez zbytečných starostí.

Technologické vybavení

V rámci projektu pro vás připravíme nejen to, co uvidí návštěvníci, tedy prvky, které zatraktivní váš areál, ale navrhneme také technologické vybavení – tedy zařízení strojovny, filtry, čerpadla, UV lampy a chemické hospodářství.

Vybavení na míru

Společnost BAZENSERVIS pro vás zajistí kompletní „full“ servis, v rámci kterého se kromě nezbytné dokumentace postará o realizaci dalších prvků, jako jsou například tobogány, skluzavky, dětské hrady, skokanské bloky, chrliče vody, divoké řeky, vířivky, parní kabiny, sauny, vodní clony a další atrakce.

Nespokojte se pouze se standardem

Investice do realizace veřejných bazénů, městských koupališť či lázní jsou rozsáhlé. Nespokojte se tedy se standardem a chtějte dokonalé řešení na míru. Originální a technologicky náročné prvky a jedinečná řešení jsou naší parketou, o čemž se můžete přesvědčit v referencích.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 
c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2024 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies