D 950 Elektron

Odvlhčovač

Odvlhčovače D 950 jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla.

pdf
amcor d950 e.pdf
Velikost: 0,9 MB

Součástí výbavy odvlhčovačů D 950 je automatické odmrazování. Díky jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače použít jak ve starších, tak v nově budovaných prostorách.

Použití

Odvlhčovače D 950 jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách, a odstraňují tak zásadní příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu nejen v bazénech. Odvlhčovače D 950 jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu. Zařízení je možné umístit do prostoru o velikosti nejméně 15 m2

Specifikace

Odvlhčovač D 950 je moderní zařízení, které vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti s digitálním zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Odvlhčovač lze doplnit o externí humidistat. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení. Pro svůj příjemný vzhled se hodí i do nejluxusnějšího prostředí.

Technické údaje

Odvlhčení 77 l / den
Přefiltrovaný objem vzduchu 680 m3 / hod.
Nasávání vzduchu předem
Výtlak vzduchu vrchem
Objem zásobníku kond. vody NENÍ
Napojení hadice kond. vody vnitřní 11 mm, vnější 15 mm
Plocha filtru vzduchu 1440 cm2
Elektrické napájení 230 V / 50 Hz
Elektrický příkon 1,25 kW
Regulátor vlhkosti ZABUDOVANÝ
Chladivo R 290
Provozní teplota vzduchu 10 - 35 °C
Rozměr š/v/h 660/720/345 mm
Hmotnost 39 kg


Detailní technické podmínky k provozování zařízení jsou uvedeny v návodu.

c1 c2 c3 c4 c5 c6
©2024 BAZENSERVIS s.r.o. Webové stránky ©2024 PANKREA Provozováno na systému Estofan Nastavení cookies